Безкоштовна доставка УкрПоштою від 1000 грн
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Xenum - міць технологій
0
Мій кошик

Олива Xenum з допуском CHRYSLER MS-6395

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Купити оригінальне моторне масло Xenum з допуском CHRYSLER MS-6395

Цей стандарт представляє вимоги до нафтопродуктів, що містять добавки, придатні для змащування автомобільних бензинових двигунів. Мастила, описані в цьому стандарті, призначені лише для використання в якості заправки картера двигуна. Цей стандарт призначений як керівництво для закупівель підрозділом Chrysler Parts. Цей стандарт також був розроблений для використання мастильною промисловістю як орієнтир щодо властивостей моторного масла, необхідних для захисту двигунів Chrysler.
Мастильними матеріалами, визначеними цим стандартом, є моторні оливи якості ILSAC GF-5 з додатковими вимогами, необхідними для захисту двигунів Chrysler Group LLC. Тестування автопарку, в умовах, визначених Chrysler Group LLC Organic Materials Engineering необхідна для підтвердження продуктивності продукції в двигунах Chrysler Group LLC. У цих мастилах не повинно бути зважених речовин, води та інших сторонніх матеріалів.
Масло повинно пройти випробування автопарку в Лас-Вегасі. Тест проводиться на транспортних засобах Chrysler протягом 100 000 миль в таксі в Лас-Вегасі протягом двох літів і однієї зими.Chrysler’s Material Engineering може надати більше деталей. План парку повинен бути затверджений Chrysler’s Material Engineering перед початком випробувань.

Вгору