🚛 Дешева доставка Укрпоштою! 🚛
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Xenum
0
Мій кошик

Xenum - моторні та трансмісійні масла, присадки в двигун і коробку

Наш інтернет магазин є офіційним партнером «Xenum Україна» і з гордістю пропонує своїм покупцям тільки оригінальну продукцію бренду Xenum з перших рук.

Компанія Xenum була організована Пітером Тоссіном (Peter Tossyn) в 2005р. в Бельгії. І з тих пір є лідером інновацій в сфері автомобільної хімії.

Всі товари виробляються на одному єдиному заводі «De Oliebron», розташованому в Бельгії. І більше ніде. Ніякого контрактного аутсорсингу, партнерського виробництва, виробництва за ліцензією і т. і. Це дозволяє підтримувати безпрецедентно стабільну якість продукції на всіх етапах виробництва. Від партії до партії, з року в рік. Бутікове виробництво, крафтове.

Ми представляємо повний асортимент товарів даного виробника на нашому сайті. Ви можете купити моторне масло Xenum з швидкою доставкою по всій Україні. Масла для бензинових і дизельних двигунів, синтетичні, напівсинтетичні, а також мінеральні масла в двигун. Всі наші автомобільні масла мають широкий діапазон в'язкості по SAE: 0W20, 0W30, 0W40, 5W30, 5W40, 7.5W40, 5W50, 10W60. Тому ви зможете підібрати і купити масло абсолютно в будь-яку машину. Також є широкий спектр трансмісійних масел: масла в коробку автомат, масла в ручну коробку (РКПВ), масла в варіатор (CVT), масла в коробку ДСГ (DSG). Крім того Xenum виробляє цілий ряд інноваційних протизносних, антифрикційних присадок: присадки в масло, присадки в коробку, в двигун, в радіатор, що знижують дим з вихлопної труби і т.д.

Завжди раді новим клієнтам. Будь ласка, телефонуйте! Компетентно відповімо на всі ваші запитання.

Вгору