Якщо ви шукаєте кращу тефлонову змазку або тефлоновий спрей, то наша відповідь: Краща тефлоновая змазка - це змазка з Cerflon®! Зараз розповімо чому.

Тефлон (фторопласт, PTFE) був випадково відкритий в 1938 році, і поступово еволюціонував як тверде мастило. Але основні його недоліки так і не були усунені. Справа в тому, що завдяки своїй структурі, він дуже погано тримається в зоні контакту, має низьку несучу здатність, і високу холодну плинність. Тобто при підвищених навантаженнях він буквально «вимивається» з вузла тертя. Зводячи нанівець всю свою високу ефективність.

У 1998 році, після тривалого циклу розробок, відома американська компанія Quaker State, запатентувала спеціальний склад - Cerflon®. Це так званий керамічний тефлон. Складається Cerflon® на 80% з тефлону, і на 20% з особливою кераміки - нітриду бору. Нітрид бору - це керамічне тверде мастило особливої ​​шаруватої структури. Виглядає ось так:

Порошок нитрида бораКристаллическая решетка нитрида бора

Нітрид бору володіє надзвичайно високою несучою здатністю, повністю інертний і має температуру плавлення 3000 ° C. Ідеально доповнює Тефлон, нівелюючи всі його недоліки. Додає ще більш виражені позитивні властивості готовій змазці. Зверніть увагу на графік. Тут представлений знос тестової деталі в міліметрах за методикою ASTM D-4172. Чим нижче результат, тим краще.

График сравнения различных смазок и нитрида бора

Знос тестової деталі при застосуванні Cerflon® набагато менше, ніж при застосуванні чистого тефлону або нітриду бору окремо.

Загалом, якщо хочете кращу тефлонову мастило, то вибирайте мастило з Cerflon®

Список змазок с Cerflon®:

Змазка з керамічним тефлоном Xenum XCF2 400 г (5011400)

Змазка з керамічним тефлоном Xenum XCF2

Універсальне біле консистентне мастило. В'язкість NLGI 2 (як вазелін). Сумісна з пластиковими і гумовими деталями. Не змивається водою. Липка. Діапазон робочих температур -30 ° C до 140 ° C.

Багатофункціональна змазка Xenum Super 5.1 500 мл (4038500)

Багатофункціональна змазка Xenum Super 5.1

Вдосконалений аналог «WD 40». Змащує, консервує деталі для тривалого зберігання, полегшує розбирання, захищає від іржавіння і корозії. Не містить силікону. Не взаємодіє з пластиками і резинами.

Змазка для ланцюгів Xenum Chain Pro 500 мл (4090500)

Змазка для ланцюгів Xenum Chain Pro

На нашу скромну думку, найкраща змазка для ланцюгів велосипедів і мотоциклів. Має високу адгезію, не скидається з ланцюга на високих обертах, не змивається водою. Не пливе на спеці, не густіє на холоді.

https://vimana.com.ua/ua/sprey-s-keramicheskim-teflonom-xenum-xc-lube-500-ml-4014500/

Спрей з керамічним тефлоном Xenum XC Lube

Дуже текуча і глубокопроникаюча змазка. Чудово підходить для змазування вузлів у важкодоступних місцях. Не висихає. Не взаємодіємо з фарбами, лаками, пластиком, гумою. Прекрасно змащує і усуває зайві шуми при роботі механізмів. Може застосовуватися як тимчасове або додаткове мастило для підшипників.

Спрей для демонтажу деталей Xenum Deblock Shock 500 мл (4076500)

Спрей для демонтажу деталей Xenum Deblock Shock

Як часто ви стикалися деталями, що закисли? Гріли? Нескінченно бризкали «ведешкой» і все безрезультатно ... Для цих цілей і було спеціально розроблено цей засіб. Діє Xenum Deblock Shock в два етапи. Спочатку проблемне з'єднання глибоко заморожується. До -45С. Іржа і оксиди стають крихкими і тріскаються від такого різкого перепаду. І в ці мікротріщини відразу проникає мастило. Ви з легкістю відкручуєте намертво вкіпевшій болт.